Rüştü'den kongre mesajı

Milli kaleci Rüştü, Fenerbahçe Kulübü'nde kongre malzemesi olmak istemediğini belirterek, "Barcelona'da, oynamasam da mutluyum. Bugüne kadar sabırla bekledim.

BARCELONA - Milli kaleci Rüştü, Fenerbahçe Kulübü'nde kongre malzemesi olmak istemediğini belirterek, "Barcelona'da, oynamasam da mutluyum. Bugüne kadar sabırla bekledim. Zaten bu hafta büyük ihtimalle şans bulacağım. Tek düşüncem, oynayıp bir daha o formayı çıkarmamak. Ben, kimseyle ne konuştum, ne görüştüm. Bugün geleceğimi söyleyenler, kongre sonrası bu gerçekleşmezse çok zor durumda kalırlar. Ayrıca Fenerbahçe de, prestij olarak sarsılır" dedi.
Asbaşkan Mahmut Uslu ise "Biz, yönetim olarak Rüştü ile her zaman görüşüp, konuşuyoruz. Dönme gibi bir düşüncesi olursa, kapıların her zaman açık olduğunu kendisine söyledik. Fenerbahçe'den de çok iyi ilişkilerle ayrıldı. Bizim her zaman kaptanımızdır. Yuvaya dönme isteğine de kimse 'hayır' diyemez. Kendisi de her zaman bunu söylüyor. Kamuoyunu ve Fenerbahçeliler'i yanlış bilgilendirmek doğru değil" diye konuştu. (Spor Servisi)