Rüştü'yle iki yıl daha

Gaziantepspor galibiyetiyle moral bulan Fenerbahçe'ye bir moral de tecrübeli kaleci Rüştü'den geldi. Tecrübeli oyuncu Fehenbahçe'de kalacağının sinyallerini verdi.

İSTANBUL - Gaziantepspor galibiyetiyle moral bulan Fenerbahçe'ye bir moral de tecrübeli kaleci Rüştü'den geldi. Tecrübeli oyuncu Fehenbahçe'de kalacağının sinyallerini verdi. Sarı-Lacivertliler, Arsenal ve Manchester United'in peşinde olduğu milli kaleci Rüştü'yle prensip anlaşmasına vardı. Yöneticiler, tecrübeli kaleciden, kendisini iki yıl daha Fenerbahçe'de tutacak sözleşmeye imza atma sözü aldı. Milli eldivenin, önümüzdeki günlerde resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.
Öte yandan Denizlispor maçı hazırlıklarına bugün başlayacak olan Sarı-Lacivertliler, bu maçıtan da üç puan alarak zirve takibini sürdürmek istiyor. Dünü izinli geçiren Fenerbahçe bugün sabahtan akşama kadar çalışmalarını sürdürecek. Oğuz Çetin, zorlu Denizlispor maçına kadar, yeni sistem çalışmalarını sürdürecek. Gaziantepspor maçında uyguladığı sistemden vazgeçmeyecek olan genç hoca, kadrosunda da değişikliğe gitmeyecek.