Sabri neden kadro dışı kaldı?

Sabri neden kadro dışı kaldı?
Sabri neden kadro dışı kaldı?
Cesare Prandelli'nin gelişiyle kadro dışı kalan Sabri'nin ipini Ünal Aysal çekmiş... Bunun sebebi ise eski kaptanın, Florya'dan Fatih Terim'e haber uçurduğunu düşünmesi...

Temmuz 2014 tarihinde Cesare Prandelli'yi Florya'da ilk karşılayan ve elini sıkan isim olan Sabri Sarıoğlu, 2 gün sonra süresiz kadro dışı bırakılmıştı. Herkes bunun Prandelli'nin tercihi olduğunu söylüyor ve düşünüyordu. Tecrübeli futbolcu, A2 takımında bir idman bile aksatmadan çalışmalarına devam etti.

Nuri Şahin'den itiraf! Klopp şaştı kaldı


Galatasaray'da başkanlık seçimi geldi çattı. Ünal Aysal'ın yerine Duygun Yarsuvat seçildi. Yönetim ilk icraat olarak Sabri'yi affetti. Hatta Sabri affedildiği gün maça çıktı. Ama bu işte bir terslik vardı. Teknik direktör değişmemiş sadece başkan değişmişti. İşte gerçek burada ortaya çıktı.

AYSAL-TERİM SAVAŞININ KURBANI SABRİ OLDU!

Takvim'de yer alan habere göre; Sabri kadro dışı bırakan Prandelli değil, dönemin Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dı. Peki Ünal Aysal Sabri'yi neden kadro dışı bıraktı? Sebep Aysal-Terim çekişmesiydi. Ünal Aysal, Terim ile arası çok iyi olan Sabri'nin, Fatih hocaya haber uçurduğunu düşündü. İddiaları da Sabri'yi kadro dışı bırakmakta buldu.

Melo: Taraftarımız işleri berbat etti