Sabri Sarıoğlu'na bir şok daha!

Sabri Sarıoğlu'na bir şok daha!
Sabri Sarıoğlu'na bir şok daha!
Prandelli'nin kadro dışı bırakmasıyla büyük şok yaşayan Sabri Sarıoğlu, takıma dönse de son iki sezondur 1. kaptan olarak taşıdığı bandını artık takamayacak.

Başkan Ünal Aysal, A2 takımıyla çalışan Sabri Sarıoğlu için “Kimsenin Sabri’ye özel, olumsuz bir yaklaşımı yok. Şansı sürüyor” demişti. Bu da ‘Reis’ lakaplı oyuncu için umut olmuştu. Ne var ki tecrübeli futbolcu, Cesare Prandelli’nin gözüne girmeyi başarsa da artık Galatasaray ’da kaptanlık yapamayacak.

Prandelli'den Hamit'e: Üzgünüm!


SEÇİMİ FUTBOLCULARA BIRAKTI

Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün haberine göre; son 2 sezonda ‘birinci kaptan’ olarak sahaya çıkan Sabri’nin, takıma dönüp dönmeyeceği de Belçika’daki ikinci kampa gidip gitmemesiyle netleşecek. Sabri’nin son verilerini inceleyecek olan İtalyan hoca, 30 yaşındaki futbolcuyu ikinci kampa götürüp götürmemeyi kararlaştıracak. Peki yeni kaptan kim olacak? İtalyan medyasının “Melo’yu kaptan yapacak” iddialarına karşın Prandelli, bu kararı futbolcularına bıraktı.

İKİNCİ KAPTANI YÖNETİM BELİRLEDİ

Kaptanlık seçimini ne kendisi ne de yönetimen bırakan Prandelli, “Kaptanınızı kendiniz seçeceksiniz” diyerek, kararı futbolcularına bıraktı. Oyuncular da geçen yıl Sabri ve Hakan Balta’dan sonra üçüncü kaptan olan Selçuk İnan’ı birinci kaptan olarak seçtiler. Yönetim tarafından ikinci kaptan Wesley Sneijder olarak belirlerken, yine futbolcuların talebiyle üçüncü kaptan da Hakan Balta olarak belirlendi. Bu saatten sonra Sabri için tek hedef takıma yeniden dönebilmek olacak.

Galatasaray için sürpriz iddia


GEÇEN SEZONUN KAPTANLARI

1-SABRİ SARIOĞLU
2-HAKAN BALTA
3-SELÇUK İNAN

YENİ SEZONUN KAPTANLARI

1-SELÇUK İNAN
2-WESLEY SNEIJDER
3-HAKAN BALTA

Bremen'den Hajrovic başvurusu