Sabri ve Maxi Pereira açıklaması

Sabri ve Maxi Pereira açıklaması
Sabri ve Maxi Pereira açıklaması
Galatasaray'da Futbol Şubesi'ndeki görevinden istifa etmesine rağmen yönetimde yer almayı sürdüren Cüneyt Tanman, Maxi Pereira'yı Galatasaray'a hiç yakıştıramadığını ifade ederken, Sabri Sarıoğlu hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Sarı-kırmızılı yönetici Cüneyt Tanman, bir dönem Galatasaray 'ın transfer gündeminde yer alan Maxi Pereira hakkında Bugün gazetesine konuştu.

Galatasaray'ın efsane futbolcularından Tanman, "Sabri Sarıoğlu konusu linç girişimine döndü. Gerçekten ne düşündüğümü ortaya koyma arzumun ve yazma isteğimin nedeni de bu. Sabri konusu, bir gazeteci grubuyla spontone gelişen bir sohbetti. Hiç ilgilenmediğimiz birçok isim geçerken, 'Hiçbirisi yok' dedim. Çünkü ben çok daha kalitelileriyle ilgileniyordum" dedi.

Futbol Şubesi'ndeki görevini bırakan Cüneyt Tanman, "Maxi Pereira, hem yaşı hem de futbolu itibariyle Galatasaray’a çok yakıştırmadığım bir isimdi. Çünkü, eğer teknik direktörümüz sağ bek arıyorsa, çok daha iyisini alırdık! Tabii parası uygunsa. Sabri’nin iyi yönlerini de zaaflarını da biliyorum. Ama bulunduğunuz yerde, hem teknik adamı hem oyuncuları korumak ve parlatmak durumundasınızdır. Teknik direktörünüzün kararı o an için önemliydi" ifadelerini kullandı.