Sabri'den Emre için çok sert sözler!

Sabri'den Emre için çok sert sözler!
Sabri'den Emre için çok sert sözler!
Galatasaray'ın emektar oyuncusu Sabri Sarıoğlu'nun, derbi maçta Fenerbahçeli Emre Belözoğlu'na 'kaptan' diye hitap eden takım arkadaşlarına kızarken, milli futbolcu için ağır sözler söylediği iddia edildi.

Galatasaray , Fenerbahçe deplasmanından eli boş dönerken, derbinin sarı-kırmızılılara yansıması dikkat çekiciydi. Bunlardan en ilginci ise Sabri Sarıoğlu'nun, Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu için yaptığı çıkış oldu.   

Galatasaray'da transfer skandalı!

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; derbide inişli çıkışlı bir grafik çizen Sabri Sarıoğlu’nun, Belözoğlu’na saha içinde saygı gösterilmesine çok sert tepki verdiği belirtildi. Galatasaraylı futbolcuların, Emre’nin her itirazı veya yapılan faul sonrası “Tamam kaptan” diyerek Emre’yi sakinleştirmeye çalışmasına çok kızan Sabri’nin, tepkisini, “Bir Fenerbahçe forması giymediğiniz kaldı! Yazık. Derbi oynuyoruz, bütün provokasyonların içinde olan adama ‘kaptan’ demek de ne oluyor? Emre kimin kaptanı ki Galatasaray formasını giyenler ‘kaptan’ diye çağırıyor” sözleriyle ortaya koyduğu öğrenildi.

HEDEF SELÇUK İNAN MI?

Galatasaray’da Sabri’nin bu sözleri ile kimi hedef aldığı merak ediliyor. Eski kaptanın, arasının iyi olmadığı yeni kaptan Selçuk İnan’ı işaret ettiği de sarı-kırmızılılar arasında konuşuluyor.

Bu arada Selçuk İnan, derbiden sonra Şükrü Saracoğlu Stadı’ndan takım otobüsü yerine ticari taksi ile ayrılmayı tercih etmişti.

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye olay gönderme