Sabri'ye kötü haber!

Sabri'ye kötü haber!
Sabri'ye kötü haber!
G.Saray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, kritik Trabzonspor maçında Sabri Sarıoğlu'nu kızağa çekecek. Atletico Madrid'e karşı sağ bekte başarılı bir performans sergileyen Denayer, Erkan Zengin'i kilitleyecek.

RADİKAL -  Galatasaray 'da Trabzon maçının oyun planı ve kadrosu belli oldu. Ligde 4 maçta 7 puan kaybeden ve Atletico Madrid mağlubiyeti ile eleştiri oklarının hedefi olan Galatasaray’ın hocası Hamza Hamzaoğlu, kritik 90 dakikada radikal kararlar alacak.
Hürriyet gazetesinden Ali Naci Küçük'ün haberine göre o kararlar şöyle...

- Kritik deplasmanda Sabri kızağa çekilecek. Atletico Madrid maçının 2. yarısında sağ bek oynayan Denayer, ligdeki ilk maçına çıkacak. Zam alıp sözleşme uzatan Sabri, geçen yıl 2-1 kaybedilen Trabzon maçında Erkan Zengin ’e karşı başarısızdı. Bu maçta Erkan’ı, Denayer tutacak.

YUSUF ERDOĞAN’A ÖZEL ÖNLEM

- Atletico Madrid karşısında ön liberoda görev alan Hakan Balta’nın bu mevkideki performansı sınıfta kaldı. Hakan, stopere dönecek. Selçuk’un cezalı olduğu maçta orta sahada Bilal ve Rodriguez görev yapacak. Hamzaoğlu, Trabzonspor takımının orta sahadaki dinamosu M’Bia’ya karşı da Jose Rodriguez ile önlem alacak.
- Yasin Öztekin ilk 11’de yer alacak. Atletico maçı sonrası sol kanatta görev alacak Yasin, sol bekteki Carole’e de destek verecek. Hamza Hamzaoğlu, Carole’den ise Yusuf Erdoğan’ı dikkatli şekilde marke etmesi ve bu futbolcunun çok başarılı şekilde yaptığı savunma arkasına koşularına izin vermemesini istedi.

PODOLSKI TRABZON’DA KULÜBEYE...

Performansı tartışılan Podolski, Trabzonspor maçında Galatasaray’da ilk kez yedek kulübesinde oturma duygusunu tadacak. Alman futbolcu, savunmaya yeteri kadar destek vermemesi ve etkisiz futbolu nedeni ile Trabzon’da ilk 11’e alınmayacak. Podolski yerine ise sahada Umut Bulut yer alacak. Hamzaoğlu, sağ kanatta görev vereceği Umut’tan savunma ve orta sahaya etkili pres özelliği ile destek vermesini istedi. (Hürriyet)