Şadan Kalkavan'dan kötü haber

Şadan Kalkavan'dan kötü haber
Şadan Kalkavan'dan kötü haber
Fenerbahçe Kulübü eski asbaşkanı Şadan Kalkavan'ın, tedavi gördüğü hastanede beyin ölümü gerçekleştiği öne sürülmüştü. Aile isa idiaları yalanladı.

İşadamı Şadan Kalkavan, geçtiğimiz hafta kalp damarlarında meydana gelen tıkanıklık nedeniyle yoğun bakıma alınmıştı. Türk denizcilik sektörünün önde gelen isimlerinden olan 76 yaşındaki Kalkavan'ın, tedavi gördüğü hastanede beyin ölümünün gerçekleştiği öne sürülmüştü..

Fenerbahçe 'de yıllarca yöneticilik yapan, eski başkan adayı, başarılı adamı ve armatör Şadan Kalkavan'ın sağlık durumu ile ilgili Kalkavan ailesi tarafından bir açıklama yayımlandı. Yapılan açıklamada "Değerli büyüğümüz Sayın Şadan Kalkavan'ın geçirmiş olduğu By-pass ameliyatı sonrasında dört damarı değiştirilmiş olup halen yoğun bakımda tedavisine devam edilmektedir. Vefatı ile ilgili yayınlanan haberler tamamen asılsız olup, itibar edilmemesi önemle rica olunur" denildi.

Şadan Kalkavan, Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın kazandığı 2009 seçiminde başkan adayı olmuştu. Kasım 2013'te yapılan seçimde ise yönetimde yer almasa da, Yıldırım'ın karşısında Mehmet Ali Aydınlar'a olan desteğini açıkça belirtmişti.