Sadri Şener taburcu oldu

Sadri Şener taburcu oldu
Sadri Şener taburcu oldu
Diz kapağından ameliyat olan Trabzonspor'un Başkanı Sadri Şener taburcu oldu. Süleyman Seba'yı ziyaret ederken sakatlanan Şener'in ameliyatı 2 gün önce yapılmıştı.

İSTANBUL - Trabzonspor Başkanı Sadri Şener taburcu edildi. Düşme sonucu sağ Quadriceps tendonu diz kapağı kemiğine yapıştığı yerden kopan Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener’in ameliyatı 2 gün önce yapılmıştı.
Fulya Acıbadem Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Reha Baran, ameliyatın başarılı geçtiğini belirterek, şunları söylemişti:
"Sayın Sadri Şener’in, düşme sonrası daha önce problemi bulunan bir kasında bir tendon yırtığı oluşmuş. Kendisini muayene eden Acıbadem Fulya Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ömer Faruk Taşer, bu kas tendonu yırtığının ancak ameliyatla düzelmesi mümkün olabileceği için bugün kendisini ameliyat etti. Bir saat süren ameliyat başarılı geçti. Sadri Şener’i 22 Ekim 2012 Pazartesi günü taburcu etmeyi planlıyoruz."
Şener’in bugün yapılan kontrollerinin ardından taburcu olabileceği görüldü ve Bordo-Mavili kulübün başkanı hastaneden çıkarıldı. Hastanenin garaj kapısından çıkan Sadri Şener, basın mensuplarına yakalanmadan evine gitti ve dinlenmeye çekildi. (DHA)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Trabzonspor

  ,

  Garaj

  ,

  Bugün