Sadri Şener'den Yıldırım'a yanıt

Sadri Şener'den Yıldırım'a yanıt
Sadri Şener'den Yıldırım'a yanıt
Trabzonspor'un eski başkanı Sadri Şener, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kendisine yönelttiği suçlamalara yanıt verdi.

Sadri Şener, basın mensupları ile Cuma günü toplantı yapan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kendisini hedef alan sözleri üzerine Beyaz TV'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Henrique lige 'merhaba' dedi


Bordo-mavili kulübün eski başkanı, Aziz Yıldırım'ın kendisini çete lideri gibi göstermesi ile ilgili olarak, "Mahkeme sürecinde yargılandık ve beraat etttik, daha ne yapmamız gerekiyor. Yargı kararını verdi, bu işi bıraksın" dedi.

" Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) tarafından sarı-lacivertli takımın Avrupa kupalarından men cezasının onanması sonrası ne gibi bir tutum sergileyeceği" yönündeki soruya Şener, "Bu işin noktaları biter, ama onlar karar verme cesaretinden yoksun insanlar olduğundan dolayı süreç uzuyor. CAS kararları sonrasında bu işin kitabında ne varsa gereken yapılmalı" cevabını verdi.

Trabzonspor'un lige beklenilen ölçüde bir başlangıç yapamaması konusunda ise Şener, "Daha uzun süre var. Transfere gerek yok, Mustafa Hoca'nın elinde iyi bir kadro var, kendisi de başarılı bir teknik adam. İyi olur merak etmeyin" ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım'dan flaş açıklamalar

Trabzonspor'dan mescit-şapel açılımı