Sağlam'a göre verdikleri paraya değecek

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Holosko transferinin ekonomik boyutuyla pek ilgilenmemek gerektiğini belirterek "Onu yetenekleri doğrultusunda değerlendirmeliyiz.

İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Holosko transferinin ekonomik boyutuyla pek ilgilenmemek gerektiğini belirterek "Onu yetenekleri doğrultusunda değerlendirmeliyiz. Hem yaş hem de kalite olarak Beşiktaş'a uzun yıllar hizmet edebilecek bir futbolcu" diye konuştu. Sağlam, yönetimin sonlandırmaya çalıştığı Kyrgiakos'un transferi hakkında ise "Kyrgiakos bizim savunmaya transfer için tespit ettiğimiz 9-10 isimden biri" dedi.
Kleberson'dan 1 milyon avro
Beşiktaş, 'alacak-verecek' meselelerinde ise bir iyi bir kötü haber aldı. Siyah-Beyazlılar, geçen sezonun sonunda izinsiz olarak takımdan ayrılan Kleberson'dan 1 milyon avro almaya hak kazanırken 1999-2002 yılları arasında Siyah-Beyazlı formayı giyen Halilagiç, 159 bin 259 YTL'lik alacağını tahsil edemeyince Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin hisselerini haczettirdi. (Spor Servisi)