Sağlam'ın 0-0 üzüntüsü

Sağlam'ın 0-0 üzüntüsü
Sağlam'ın 0-0 üzüntüsü
Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, "Kendi sahamızda oynadığımız maçta, iki puan kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz" dedi.

ESKİŞEHİR (AA) - Ertuğrul Sağlam , 0-0 berabere kaldıkları Kardemir Karabükspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, Karabük temsilcisinin son haftalarda iyi sonuçlarla birlikte motivasyonunun arttığını kaydetti.

Disiplinli oynayan ve takım savunmasını iyi yapan Kardemir Karabükspor'un kontra atak futbolu da iyi oynadığını anlatan Sağlam, şöyle konuştu:
"İkinci yarıdaki karambol ve kornerden rakibin bulduğu bir kafa var. Pozisyon vermeden ve gol yemeden maçı bitirmek güzel. İlk yarının başında ve ikinci devrede daha istekli oynadık. Ancak oyunu elimize aldığımız bölümlerde daha üretken olabilirdik. Defansif anlamda çok sıkıntımız yok ancak bu istek ve arzuyla biraz daha üretken olmak zorundayız. Bundan sonra çalışmamız gereken işimiz bu. İki haftadır maçın adamı rakip kaleciler oluyor. Bu da bizim şansızlığımız. Kendi sahamızda oynadığımız maçta, iki puan kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Eksikliklerimizi giderek daha iyi takım olabiliriz. Bu takımdan memnunum ve gelecekten umutluyum."

Eskişehirsporlu futbolcu Tello ise Trabzonspor maçından sonra kazanmaları gereken bir maçta iki puan kaybetmekten duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Tarık Çamdal da karşılaşmanın ikinci yarısında daha iyi oynamalarına rağmen rakip kalede golü bulamadıklarını bildirdi.