'Saha kötüydü ve yorgunduk'

Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Elazığspor karşısında beş gol atmalarına rağmen, sahanın zeminini beğenmediğini söyledi. Lucescu, "Öncelikle böylesine zorlu bir karşılaşmayı kazandığımız için çok mutluyum.

ELAZIĞ - Beşiktaş Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Elazığspor karşısında beş gol atmalarına rağmen, sahanın zeminini beğenmediğini söyledi. Lucescu, "Öncelikle böylesine zorlu bir karşılaşmayı kazandığımız için çok mutluyum. İyi bir futbol sergilememiş olabiliriz. Saha çok kötü ve ağırdı. Futbol oynaması çok zor bir sahaydı. Oyuncularımda Chelsea maçının yorgurluğu vardı. Yüksek çimden dolayı yorgunluğumuzu bir kez daha hissettik. Bu yüzden sadece iki oyuncu, Ronaldo ve Emre Aşık 90 dakika oynadı. Diğer bütün futbolcularımızı oyun içinde değiştirdik. Şampiyonlar Ligi'nden sonraki maçlar hep zor olur. Yorgunluk, konsantrasyon eksikliği ve dikkat çok önemli" diye konuştu.
Sergen'in devre arasında oyundan çıkmak istediğini bilertin Rumen çalıştırıcı, "Yorgun olduğunu ve artık koşamadığını söyleyince değiştirmek zorunda kaldım" açıklamasında bulundu. (Spor Servisi)