Şahan Gökbakar'ın isyanı: Rezalete bak ya!

Şahan Gökbakar'ın isyanı: Rezalete bak ya!
Şahan Gökbakar'ın isyanı: Rezalete bak ya!
Galatasaray taraftarı olan oyuncu Şahan Gökbakar, Kevin Grosskreutz transferinde yaşanan skandal nedeniyle sarı-kırmızılı yönetimi hedef tahtasına koydu.

RADİKAL - Sarı-kırmızılı kulüp, transferin son günü İstanbul 'a getirilip sözleşme imzaladığı Kevin Grosskreutz', FIFA eksik evrak gönderdiği için lisans çıkaramadı. Galatasaray taraftarları büyük şaşkınlık yaşarken, Dursun Özbek başkanlığındaki yönetim eleştirilerin hedefinde yer aldı.   

Meğer Grosskreutz'un uçağı rötar yapmış!

Sık sık Türk Telekom Arena'da oynanan maçlarda Galatasaray'ı tribünden destekleyen ve sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkati çeken ünlü oyuncu Şahan Gökbakar da, yaşanan transfer skandalına kayıtsız kalamadı.

Instagram hesabından eski yöneticiler Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın fotoğrafını paylaşan Gökbakar, "Bu iki abimiz kulübe gelince işler iyiye gidiyor. Ne zaman yönetimden futboldan ellerini çekiyorlar, her şey allak bullak oluyor. Rezalete bak ya. Zaten doğru dürüst transfer yapılmadı, yapmaya kalkıyorsunuz onu da beceremiyorsunuz. Bu nasıl iş ya" yorumunda bulundu.

Hamza Hamzaoğlu'ndan Grosskreutz açıklaması


  http://www.radikal.com.tr/142747814274782

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İNSAN OL - şev_baş

  Bu şahsa yayın yasağı gelmeli. İnanamıyorum Her gün gencecik insanlar, çocuklar öldürülüyor bu ülke de Orta Doğu da.. Bu kadar acı varken bu ülke de hala futbol muhabbeti yapanlara inanamıyorum ve diyiyorum ki belki o acı birgün sizi de bulur. Empati kurun biraz yada azıcık insan ol-olun...!!!

  - user1100519

  Anca futbolla ilgili konuş sen..Kıyamet kopuyor adamın derdine bak