Sahanın yıldızı yine Terim oldu

Galatasaray'ın kampında Fatih Terim rüzgarı esmeye devam ediyor.

SEEFELD - Galatasaray'ın kampında Fatih Terim rüzgarı esmeye devam ediyor. Oyuncularına lakaplar takan Terim, dün Prates ve Arif'e yeni isimler buldu: Tosun ve Mehmet Ali.

  • Abdullah'la girdiği mücadelede Prates'in kafası yere sert çarpınca, Terim'in esprisi de gecikmedi: "Aklın başına gelmiştir." Tecrübeli hoca, idmanın bittiğini zannedip otele doğru yürümeye başlayan Abdullah'a da iğneyi batırdı: "Apo işin var galiba, ihaleye mi yetişeceksin?"
  • Yeni transferlerden Frank De Boer takıma daha rahat ısınması açısından Revivo ile aynı odaya yerleştirilirken, Hakan Şükür ise en yakın arkadaşı Hasan Şaş'la kalmayı tercih etti.
  • Kampın ilk gününden bu yana gösterdiği performansla beğeni toplayan genç Sabri, idmanlarda attığı gollerle de bol bol alkış alıyor. Fatih Terim ise her an gösterdiği ilgiyle genç futbolcunun moralini yüksek tutuyor.
  • Antrenmanlarda yapılan top kapma çalışmalarında her pası sayan Batista'nın Türkçe ve eksiksiz sayması herkesi şaşırttı. Takım arkadaşları ise, Brezilyalı için yeni bir isim bulmakta gecikmedi: Modern matematikçi.