Sahaya giren holiganı canlı yayında dışarı attı

Sahaya giren holiganı canlı yayında dışarı attı
Sahaya giren holiganı canlı yayında dışarı attı
Kasımpaşa Beşiktaş maçında sahaya girerek Beşiktaşlı Fernandes'i tekmeleyen Mustafa Özel, Sinan Ergin tarafından kolundan tutularak canlı yayında stüdyodan atıldı.

Ertem Şener, Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar ve Sinan Engin'in katıldığı Beyaz TV'deki Derin Futbol adlı programa konuk olan Mustafa Özel burada Rasim Ozan Kütahyalı'nın "Senin bana şimdi GBT kaydın geldi" sözlerine, "Ben şu anda size dava açabilirim, bu sabıka kaydına GBT kaydına nasıl ulaşıyor" diye sert tepki gösterdi.

Programa Beşiktaş kulübünün amblemini taşıyan bir kıyafetle çıkan Mustafa Özel'i daha sonra eski Beşiktaş yöneticisi ve futbol yorumcusu Sinan Ergin kolundan tutarak canlı yayında stüdyodan dışarı çıkardı.

Genel Bilgi Taraması (GBT) hakkında yakalama, tutuklama yahut yurt dışına çıkma yasağı kararı olan veya hakkında böyle bir karar bulunmamakla birlikte askeri bir suçtan dolayı askerlik şubesine veya birliğine teslim olması gereken kimseler hakkında tutulan kayıt olarak biliniyor.

Rasim Ozan Kütahyalı'nın programda cep telefonuna bir SMS ile GBT kaydı geldiğini söylemisi sosyal medyada büyük tepki çekti.