Saldırının ardından Galatasaray yöneticisinin mesajına büyük tepki

Saldırının ardından Galatasaray yöneticisinin mesajına büyük tepki
Saldırının ardından Galatasaray yöneticisinin mesajına büyük tepki
Rize-Trabzon karayolunda Fenerbahçe'ye yapılan silahlı saldırının ardından Twitter hesabından "Silahın, şiddetin, ölüme yol açabilecek hiçbir eylemin savunulacak tarafı yok. Fenerbahçe kafilesine geçmiş olsun. Şike başka, hayat başka..." yazan Galatasaray yöneticisi Selim Arda Üçer'e büyük tepki geldi.

RADİKAL - Rize-Trabzon Karayolu'nda Fenerbahçe 'ye yapılan silahlı saldırıya Galatasaraylı yöneticiden tepki geldi. Sarı-kırmızılı kulüp yöneticisi Selim Arda Üçer, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada  şunları söyledi: "Silahın, şiddetin, ölüme yol açabilecek hiçbir eylemin savunulacak tarafı yok. Fenerbahçe kafilesine geçmiş olsun. Şike başka, hayat başka..."

 

BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN 

Öte yandan Galatasaray Spor  Kulübü de internet sitesinden 'Büyük geçmiş olsun' başlıklı bir açıklama yaptı açıklamada şunlar dile getirildi:  Fenerbahçe Spor Kulübü futbol takımını taşıyan otobüsüne, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce silahlı saldırıda bulunmasını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Menfur saldırı esnasında yaralaman takım otobüsü şoförüne acil şifalar diliyoruz. Güvenlik güçlerimizin bu büyük üzüntü verici olayın takipçisi olarak sorumluları en kısa sürede adaletin önüne çıkaracaklarına olan inancımız tamdır.Fenerbahçe Camiasına büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.'

 


  http://www.radikal.com.tr/132874213287423

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  GSli yoneticiyi kiniyorum - user395405

  Bu nasil bir ciklama.. Sike lafini neden olaya karistiriyorsun, samimi bir sekilde uzuntunu belirtsen boyle bir sekilde aciklama yapmazsin.

  şikecinin kralı sizsiniz - user386907

  avrupada gelenden 4 giden den 14 gol yiyen takım galatasaray bugün türkiye liginde liderse şikeden bahsetmek trajı komik olur gençlerbirligi başkanından tutta antepe galatasary maçında ayagıyla gol atmaya çalışan özgür yankaya ya kasımpaşalı veysel sarı ya kadar hep fenere şike yapmışlardır .

  Çok sağol - user1059515

  Hiç gecikmediniz sağolun varolun! Geçmiş olsun dileklerinizde bile bir kışkırtma var. Kaç saattir Stadyum programında olayı anlatıyorlar yorum yapıyorlar. Daha bi kaç hafta önce fenerbahçeye verilen penaltılar adlı bir bölüm yayınlayan program şimdi olayı kınıyor. Bu olay olduysa sizin de katkınız büyük. Şikeyi savunmuyoruz ama pisliğe dönmüş Türk futbolu içinde tek kirli olan takımın da fenerbahçe olmadığını biliyoruz sevgili GS yöneticisi. İçten içe sevinirken kınama mesajları da ardı ardına geliyor. Sanırım giderek karşı tarafın acısından zevk alır hale geliyoruz. Yazık..