Saldırının ardından Galatasaray yöneticisinin mesajına büyük tepki

Saldırının ardından Galatasaray yöneticisinin mesajına büyük tepki
Saldırının ardından Galatasaray yöneticisinin mesajına büyük tepki
Rize-Trabzon karayolunda Fenerbahçe'ye yapılan silahlı saldırının ardından Twitter hesabından "Silahın, şiddetin, ölüme yol açabilecek hiçbir eylemin savunulacak tarafı yok. Fenerbahçe kafilesine geçmiş olsun. Şike başka, hayat başka..." yazan Galatasaray yöneticisi Selim Arda Üçer'e büyük tepki geldi.

RADİKAL - Rize-Trabzon Karayolu'nda Fenerbahçe 'ye yapılan silahlı saldırıya Galatasaraylı yöneticiden tepki geldi. Sarı-kırmızılı kulüp yöneticisi Selim Arda Üçer, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada  şunları söyledi: "Silahın, şiddetin, ölüme yol açabilecek hiçbir eylemin savunulacak tarafı yok. Fenerbahçe kafilesine geçmiş olsun. Şike başka, hayat başka..."

 

BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN 

Öte yandan Galatasaray Spor  Kulübü de internet sitesinden 'Büyük geçmiş olsun' başlıklı bir açıklama yaptı açıklamada şunlar dile getirildi:  Fenerbahçe Spor Kulübü futbol takımını taşıyan otobüsüne, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce silahlı saldırıda bulunmasını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Menfur saldırı esnasında yaralaman takım otobüsü şoförüne acil şifalar diliyoruz. Güvenlik güçlerimizin bu büyük üzüntü verici olayın takipçisi olarak sorumluları en kısa sürede adaletin önüne çıkaracaklarına olan inancımız tamdır.Fenerbahçe Camiasına büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.'