Salih Uçan iddiasına yanıt

Salih Uçan iddiasına yanıt
Salih Uçan iddiasına yanıt
Bonservisi Fenerbahçe'de olan Salih Uçan'ın menajeri Ömer Uzun, Roma Kulübü'nün, genç futbolcuyu başka bir takıma kiralayacağı iddiasına cevap verdi.

İtalyan bir menajerin, Roma'nın durumunu değerlendirirken Salih Uçan ve bir diğer genç oyuncu Paredes için kullandığı ifadeler sosyal medyada hızla yayılmış, Salih'in devre arasında başka bir takıma kiralanmasına kesin gözüyle bakılmaya başlanmıştı.

Konu hakkında Salih Uçan'ın menajeri Ömer Uzun, bu haberler yüzünden şaşkın olduğunu dile getirerek, "Açıklamayı yapan kişi Salih'in kiralanmasıyla ilgili herhangi bir şey söylemiyor. Ayrıca söylese de farketmez. Çünkü Roma Kulübü ile alakası olan biri değil. Salih ciddi bir sakatlık geçirdi. Doktorlar 7-8 haftalık ayrılıktan bahsederken 4 hafta sonunda geri döndü. Son Juventus maçının 18 kişilik kadrosunda yer aldı. Hocası kendisinden son derece memnun. Devre arasında kiralık olarak başka bir takıma gidebilir mi? 'Hayatta böyle bir şey olmaz' diyemem, her şey mümkün. Ancak şu ana kadar kulüpten böyle bir talep kesinlikle gelmedi" dedi.

Öte yandan Roma Kulübü'nün, bugünkü antrenman bilgilendirme mesajını Salih Uçan fotoğrafıyla paylaşması dikkatlerden kaçmadı. (Fanatik)