Salih Uçan iddiasına yanıt

Salih Uçan iddiasına yanıt
Salih Uçan iddiasına yanıt
Serie A ekibi Roma'nın sezon başında Fenerbahçe'den kiraladığı Salih Uçan'ın, Türkiye'ye dönme gibi bir isteğinin olmadığı belirtildi.

ROMA - Salih Uçan'ın menajeri Ömer Koray Uzun, genç oyuncunun transferiyle ilgili haberleri yalanladı. Uçan'ın Roma Sportif Direktörü Walter Sabatini ile yaptığı görüşmede, "kiralanacaksa eski takımına dönmek istediği" yönünde bir talebinin olmadığını vurgulayan Uzun, medya organlarında yer alan bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Uçan'ı herhangi bir takımın istemesi veya eski takımına dönmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığının altını çizen Uzun, "Öyle bir isteği, görüşmesi olmadı. Bir teklif gelirse değerlendirilir ama şu anda Salih, Roma'nın oyuncusu. Devam ediyor" dedi.

Serie A'da maçlara Noel Bayramı dolayısıyla ara verildiğini hatırlatan menajer Uzun, sakatlığı sebebiyle rehabilitasyonuna Türkiye 'de devam edilen genç oyuncunun, ayın 29'unda tekrar takımı Roma'nın antrenmanında katılacağını anlattı.

Serie A'nın 7. haftasında Roma'nın, Chievo Verona'yı 3-0 yendiği maçın son 4 dakikasında forma giyen Salih Uçan hakkında hem Türk hem İtalyan basınında devre arasında başka bir takıma gidebileceği yönünde haberler yer alıyor. (AA)


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Roma

  ,

  Noel

  ,

  Salih Uçan

  ,

  haber

  ,

  Medya

  ,

  genç

  ,

  forma