Salonda kuş uçurtulmadı

Ülkerspor ve Lottomatica arasındaki maç için geniş güvenlik önlemleri alındı. Ülker'in önceki maçlarında 60 kadar polis görev yaparken, dün akşamki karşılaşmada 300 emniyet mensubu görev aldı.

İSTANBUL - Ülkerspor ve Lottomatica arasındaki maç için geniş güvenlik önlemleri alındı. Ülker'in önceki maçlarında 60 kadar polis görev yaparken, dün akşamki karşılaşmada 300 emniyet mensubu görev aldı. Çevik kuvvet ve özel tim de salonda hazır bulundu. Salonun içinde ve dışında geniş güvenlik önlemleri alınırken, maçı izlemek üzere araçlarıyla salona gelen kişilerin arabalarının plaka numaraları ve isimleri güvenlik güçlerince kaydedildi.
Karşılaşmayı, yaklaşık 300 taraftarın yanı sıra İstanbul Valisi Muammer Güler, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay ile İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Tamer Taşpınar da izledi.
Öte yandan, dün saat 13.00'te İstanbul'da olması gereken İtalyan takımı,
uçağın havada arıza yapması üzerine İtalya'ya geri döndü. Daha sonra Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağıyla saat 15.45'te İstanbul'a gelen Lottomatica Roma'nın bu gecikmesi nedeniyle maç 19.40'dan 21.00'e alındı. (Spor Servisi)