Sami Yen'de geciken buluşma

Süper Lig'de bugün erteleme maçında Denizlispor'u ağırlayacak olan Galatasaray'da hedef mutlak üç puan.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

İSTANBUL - Süper Lig'de bugün erteleme maçında Denizlispor'u ağırlayacak olan Galatasaray'da hedef mutlak üç puan. Lider Beşiktaş'ın peşinden yarışı ikinci durumda sürdüren Sarı-Kırmızılı ekipte İstanbulspor maçında arka adalesinde ezilme meydana gelen Ali Lukunku ile boynundaki eski sakatlığı nükseden Hasan Şaş'ın durumları henüz netleşmedi. Konuk ekipte
ise sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.
Cim Bom, 1983-84 sezonunda Birinci Lig'e yükselen Denizlispor karşısında İstanbul'da büyük üstünlük kurdu. Horozlar'a 1984-85 ve 2000-01 sezonunda kendi sahasında yalnızca iki kez yenilen Galatasaray, Denizlispor ile evinde yaptığı 11 maçta, 8 galibiyet, bir de beraberlik elde etti, attığı 20 gole karşılık sadece 7 gol yedi.
Eski biletler geçerli
Galatasaray yönetiminden, 7 Şubat'ta oynanması gerekirken elverişsiz hava ve saha şartları nedeniyle yapılamayan karşılaşmanın kullanılmamış biletlerinin aynen geçerli olduğu, kullanılmış bileti bulunan taraftarların ise stat gişesinden yeni geçiş biletlerini ücretsiz olarak temin edebilecekleri kaydedildi.
Denizlispor karşılaşması bilet fiyatları ise numaralı 107 milyon, yeni açık üst 10 milyon, yeni açık alt, eski açık ve eski açık misafir bölümleri 7 milyon lira olarak belirlendi.