Şampiyon DMC'de

Bayanlar Voleybol Ligi'nde üstüste beşinci, toplamda da 24. şampiyonluğuna imza atan Eczacıbaşı, Doğan Medya Center'ı ziyaret etti. Mavi-Beyazlı oyuncular, final turunun üç etabında çok başarılı maçlar çıkardıklarını ve sonuca rahat ulaştıklarını söylediler.

İSTANBUL - Bayanlar Voleybol Ligi'nde üstüste beşinci, toplamda da 24. şampiyonluğuna imza atan Eczacıbaşı, Doğan Medya Center'ı ziyaret etti. Mavi-Beyazlı oyuncular, final turunun üç etabında çok başarılı maçlar çıkardıklarını ve sonuca rahat ulaştıklarını söylediler. Takım kaptanı Özlem Özçelik, Eczacıbaşı'nın başarıya alışık bir takım olduğunu belirterek, "Bu sezon ligde hedeflerimize ulaştık. Gelecek sezon hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmayı hedefliyoruz" diye konuştu.
Eczacıbaşı'nın kızları, Vakıfbank Güneş Sigorta maçı sonrası, şampiyonluklarını Kastamonu yöresinin çekme helvasını yaparak kutladı. Kentte, tarihi çok eskilere dayanan çekme helvasının yapıldığı Çobanoğlu fabrikasına giden Eczacıbaşılı oyuncular, çekme helvası yapan ustalarla adeta güç gösterisine girdi. Sporculardan Özlem, İzolda, Natalia ve Deniz, ellerine eldivenleri giyerek, helvayı ustalarla birlikte yaptı. Kaptan Özlem de Kastamonu Sosyal Yardımlaşma Vakfı'nın atölyesinden bir çeyiz sandığı aldı. Özlem'in çeyiz sandığı alması arkadaşları arasında espri konusu oldu. (Spor Servisi)