Şampiyon G.Saray'dan ilk ayrılık

Şampiyon G.Saray'dan ilk ayrılık
Şampiyon G.Saray'dan ilk ayrılık
Galatasaray Odeabank'ın İspanyol yıldızı Alba Torrens, önümüzdeki sezon sarı-kırmızılı takımda olmayacağını açıkladı.

İSTANBUL - Alba Torrens, bu sezon FIBA Kadınlar Avrupa Ligi, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ve Türkiye Kupası'nda şampiyonluğa ulaştıkları için çok mutlu olduklarını belirterek, "Gerçekten çok mutluyum. Çok zorlu ve güzel bir sezon geçirdik. Bütün sezon boyunca çok çalıştık ve büyük emek harcadık. Sonunda bunun karşılığını 3 kupa kazanarak aldık. Bu nedenle çok mutlu ve gururluyuz" dedi.

Galatasaray 14 yıl sonra şampiyon

"TÜRK TAKIMLARI SÜREKLİ SEKİZLİ FİNAL'E KALIYOR"

İspanyol basketbolcu, Türk basketbolunun üst düzeyde olduğunu anlatarak şunları kaydetti:
"Türkiye basketbolu gerçekten çok üst düzeyde. Bunu hem milli takım hem de kulüp takımlarının kazandığı başarılarla görüyoruz. Bir çok Türk takımı Avrupa kupalarında mücadele ediyor ve başarılı oluyorlar. Çok iyi oyuncular bu ligde mücadele ediyor. Türk takımları son yıllarda Avrupa Ligi'nde sürekli Sekizli Final'e kalıyor. Son olarak da Galatasaray Odeabank, Fenerbahçe ve Kayseri KASKİ Avrupa Ligi'ndeki başarılarıyla bunu kanıtladılar."

Kadın basketbolcuların soyunma odasında canlı yayın krizi


"ÖNÜMÜZDEKİ SEZON BURADA OLMAYACAĞIM"

Alba Torrens, Galatasaray Odeabank'ta çok güzel 3 sezon geçirdiğini ancak yeni sezonda sarı-kırmızılı takım ile devam etmeyeceğini açıkladı.

Galatasaray Odeabank'ta büyük başarılar kazandığını vurgulayan İspanyol oyuncu, "Bu forma altında geçirdiğim 3 sezon bana çok şey kattı. Bu sezonu 3 kupayla bitirmek benim için çok büyük bir başarı. Ancak önümüzdeki sezon burada olmayacağım. Gideceğim takımı şimdi söylemem doğru olmaz. Desteklerinden ve sevgilerinden dolayı Galatasaray taraftarına çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. (AA)

Bildiri savaşları! Maç sahada kalmadı