'Şampiyon lig sonunu beklemez'

Fenerbahçe'nin golcüsü Kezman şampiyonluktan emin. "Şampiyon olacağımıza inanıyorum" diyen Sırp golcü derbi maçlarına kadar durumun netleşeceğine inanıyor.

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin golcüsü Kezman şampiyonluktan emin. "Şampiyon olacağımıza inanıyorum" diyen Sırp golcü derbi maçlarına kadar durumun netleşeceğine inanıyor. Kezman'a göre 33. haftada oynanacak Galatasaray derbisine kadar şampiyon belli olacak. "Ligde her maç zor, kolay maç yok" diyen Kezman'ın şampiyonluk yarışına ilişkin düşünceleri şu şekilde: "Rakip kim olursa olsun her maçı ciddiye alırsanız şampiyonuluğu kazanabilirsiniz. Çünkü lig şampiyonluğunu kazanmak sadece büyük maçları kazanmakla gerçekleşmiyor." Kezman sakatlığının tamamen geçtiğini de sölerine ekledi.
Bu arada Fenerbahçe Kulübü, internet sitesinden bir açıklama yaparak Galatasaraylı yöneticilerin kendilerine yönelik ve şiddeti körükleyici demeçlerinin üzüntüyle izlendiğini belirtti. Açıklamada, "Bu demeçlere rağmen camiamız sükunetini bozmamakta kararlıdır" denildi. (Spor Servisi)