Samsunspor nokta transfer yapacak

Samsunspor nokta transfer yapacak
Samsunspor nokta transfer yapacak
PTT 1'inci Ligi takımı Samsunspor'un teknik direktörü Besim Durmuş, "Devre arasında nokta transferler yaparak, zor günlerin üstesinden geleceğiz" dedi

SAMSUN - Samsunspor, ilk yarının son haftasında deplasmanda oynayacağı Adana Demirspor maçının hazırlıklarını, bugün yaptığı tek idmanla sürdürdü. Devre arasında iyi bir transfer politikası izleyerek nokta transferler yapmayı planladıklarını belirten Besim Durmuş, şunları söyledi:

"NEGATİF ELEKTRİĞİ DAĞITMALIYIZ"
"Dibe vurmadan yukarı çıkamazsın. Samsunspor çok büyük bir kulüp ve büyük kulüplerin böyle zamanları olabilir. Gidecek ve kalacak oyuncular konusunda çok titiz davranmalıyız. Sahada herkesin elektriği birbirine geçmeli. Negatif elektriği dağıtıp pozitif enerji dağıtmalıyız."

"MORAL KAZANMALIYIZ"
Takımında düzelmesi gereken işler olduğunu vurgulayan Besim Durmuş, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bunun için de var gücümüzle çalışacağız. Adana Demirspor karşılaşmasından iyi bir sonuçla ayrılarak devre arasına moralli girmek istiyoruz. Ardından da yapılacak takviyelerle ligin ikinci yarısında Samsunspor’u hak ettiği noktaya taşımak için çalışacağız. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Taraftarımızın da bize destek olmasını ve sahip çıkmasını bekliyoruz. Zaten onların desteği bize her zaman moral veriyor."

dha - İlker Aktaş


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  SAMSUN

  ,

  Bugün

  ,

  zaman

  ,

  Kulüp

  ,

  Enerji

  ,

  transferler