'Şans yanımızda değildi'

Eurolig'de final oynama şansını Benetton Treviso'ya son saniyelerde boyun eğerek kaybeden Montepaschi Siena'nın coach'u Ergin Ataman, maçtan sonra takımının performansından memnun olduğunu ancak bu tür karşılaşmalarda biraz da şansa ihtiyaç olduğunu söyledi.

BARCELONA - Eurolig'de final oynama şansını Benetton Treviso'ya son saniyelerde boyun eğerek kaybeden Montepaschi Siena'nın coach'u Ergin Ataman, maçtan sonra takımının performansından memnun olduğunu ancak bu tür karşılaşmalarda biraz da şansa ihtiyaç olduğunu söyledi. "Bulleri'nin bitime 35 saniye kala attığı üçlük bizi adeta öldürdü" diyen Ergin Ataman, Montepaschi Siena'nın 16 sayı geriden gelerek, skorda üstünlük sağladığını belirterek, oyuncularının mükemmel mücadele ettiğine dikkat çekerken, Mirsad Türkcan'ın kötü oyunu için "Sanırım, Eurolig'de sezonun en değerli oyuncusu olarak o da, kendisinin mücadeleyi sıfır sayıyla tamamlayacağını tahmin edemezdi" yorumunu yaptı.
Bu gece 21.30'de oynanacak Eurolig final maçı, Benetton ile ev sahibi Barcelona'yı karşı karşıya getirecek. Barcelona, daha önce 8 kez final oynamış ama hiç şampiyon olamamıştı. (Spor Servisi)