Santos, Alex'in fiyatını artırdı

Fenerbahçe'nin aylarca peşinde koştuğu Brezilyalı futbolcu Alex'in kulübü Santos bonservis ücretini artırdı. Santos Alex'in fiyatını 3 milyon dolardan 6 milyon dolara çıkarınca, Sarı-Lacivertliler bu transferi askıya aldı.

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin aylarca peşinde koştuğu Brezilyalı futbolcu Alex'in kulübü Santos bonservis ücretini artırdı. Santos Alex'in fiyatını 3 milyon dolardan 6 milyon dolara çıkarınca, Sarı-Lacivertliler bu transferi askıya aldı. Brezilya'ya giden ve eli boş dönen yönetici Hakan Bilal Kutlualp ile Mahmut Uslu, rotayı başka oyunculara çevirdi. Sao Paulo'dan Buenos Aires'e geçip, görüşmeler yapan iki yönetici, isimlerini sakladıkları dört oyuncuya teklif götürdüler. Bu oyuncuları yönetim, teknik direktör Daum'a sunacak. Daum kabul ederse, gidip bu oyuncularla masaya oturacaklar.
Öte yandan Fenerbahçe Kulübü, yeni transferlerinden Brezilyalı Fabio Luciano ile Alman Robert Enke'nin lisanslarını çıkarttı. Sarı-Lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Kulübümüzün, Türkiye Futbol Federasyonu'na yaptığı başvuru sonucunda her iki oyuncumuza da lisans verildi" denildi. (Spor Servisi)