Saracoğlu'ndaki şölene buyrun...

Fenerbahçe, 100. yıl etkinlikleri çerçevesinde bugün Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda muhteşem bir gösteriye ev sahipliği yapıyor. İtalyan şölen tasarımcısı Valerio Festi'nin hazırladığı gösteri...

İSTANBUL - Fenerbahçe, 100. yıl etkinlikleri çerçevesinde bugün Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda muhteşem bir gösteriye ev sahipliği yapıyor. İtalyan şölen tasarımcısı Valerio Festi'nin hazırladığı gösteri, saat 20.30'da başlayacak. Yüzlerce dansçı ve gönüllülerin katılacağı, ses, müzik ve ışık efektleri ile dolu 'Yıldızlar Geçidi'ne imza atacak olan Festi, Fenerbahçe taraftarlarının unutamayacağı bir şölen hazırladıklarını söyledi. Etkinlikle 2 bin 500 atlet, 50 uluslararası ve 100 Türk sanatçı, 600 gönüllü çalışacak. Bu özel şölen için 1000 kostüm hazırlandı.
Gösteride saha içinde, Fenerbahçe Kulübü tarihindeki önemli sembollerden biri olan bir deniz feneri de kullanılırken ses ve ışık gösterileriyle Sarı-Lacivertlilerin 100 yılı anlatılacak. Sunuculuğunu Cem Arslan'ın yapacağı gecede, tiyatro sanatçısı Rutkay Aziz anlatıcı olarak yer alacak. Bu arada, 2006-2007 futbol sezonu kombine bilet sahipleri kombine kartlarını göstermek suretiyle hiçbir ücret ödemeden gösteriyi izleyebilecekler. (Spor Servisi)