Saran'dan Yıldırım'a: Yalancı çoban

Saran'dan Yıldırım'a: Yalancı çoban
Saran'dan Yıldırım'a: Yalancı çoban
Fenerbahçe Kulübü eski yöneticisi Sadettin Saran, Başkan Aziz Yıldırım için 'Yalancı Çoban' benzetmesi yaptı.

Bahçeşehir Üniversitesi Girişimciler Akademisi'nin düzenlediği 'Genç Girişimciler' paneline konuşmacı olarak katılan Sadettin Saran, panel öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "bir dönem daha başkanlık yaptıktan sonra bırakacağım" açıklamasına karşılık, "Bunu daha önce bir kaç defa daha duyduk yalancı çoban hikayesi var ona benzetiyorum, çok fazla yorum yapmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

"ZEKERİYA ALP DÜRÜST BİR İNSANDI"

Saran, Zekeriya Alp'in MHK Başkanlığı'nı bırakması hakkında, "Çok kıymetli bir insan. Hakemliğin içinden gelmese bile bence görevinde çok güzel bir şekilde yaptı. Dürüst kıymetli bir insan. Hayırlı olsun istifası. Yusuf beyin de işi çok zor, Allah ona kolaylık versin" diye yorum yaptı.

"ÇARŞI SPORUN İÇİNDE KALMALI"

Fenerbahçe eski yöneticisi, Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'nın darbeden yargılanmasını, "Çarşı sporun içinde kalmalı. Çarşı'yı ben spor grubu olarak biliyorum. Bunları gördükçe de üzülüyorum. Fakat sempatik bir cevap vermişler. İnşallah herşeyin hayırlısı olur. Yargıya intigal etmiş bir konu" şeklinde değerlendirdi. ALİ DANAŞ (DHA)