Şaş: Feldkamp'la problemim yok

Galatasaraylı futbolcu Hasan Şaş, 18 kişilik maç kadrosuna alınmadığı Bursaspor maçından sonra hakkında çıkan haberlerle ilgili GS TV'ye açıklamalarda bulundu.

İSTANBUL - Galatasaraylı futbolcu Hasan Şaş, 18 kişilik maç kadrosuna alınmadığı Bursaspor maçından sonra hakkında çıkan haberlerle ilgili GS TV'ye açıklamalarda bulundu. Tecrübeli futbolcu, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp'la aralarında sorun olmadığını açıkladı. Şaş, basının polemik yaratmaya çalıştığını iddia etti. Gelişmeleri takip ettiğinin altını çizen Hasan Şaş, şöyle konuştu: "Yazılıp çizilenleri takip etmiyordum ama etmek zorunda kaldım. Şunu birinci ağızdan söyleyebilirim, benim hocayla problemim yok. Yardımcı hocalarla veya takım arkadaşlarımla da aynı şekilde. Aksine, hocası ve takım arkadaşları tarafından çok sevilen bir futbolcuyum."
Teknik direktörünün de aynı şeyleri söylediğine değinen deneyimli futbolcu şöyle devam etti: "Hocayla herhangi bir kavga ortamında benim burada bulunmam mümkün değil. Çünkü takımın patronu odur ve ben onunla herhangi bir tartışma yaşasam burada olmazdım. Ben kulüp başkanı değilim, nihayetinde sözleşmeli bir futbolcuyum. Ligde iki, bir tane de Avrupa maçı oynadık. Bir hafta Lincoln, bir hafta Arda oynadı, bir hafta da ben oynadım. Bu çok doğaldır, hoca o maçta beni düşünmemiş olabilir. Ama 40 tane maçımız var, UEFA Kupası maçlarımız olacak. Hoca bu hafta beni uygun görmedi, bu çok doğaldır. Bu durumu çok normal görüyorum." (Spor Servisi)