Şaşırtan Burak Yılmaz iddiası!

Şaşırtan Burak Yılmaz iddiası!
Şaşırtan Burak Yılmaz iddiası!
Yorumcu Mehmet Demirkol, 1-1 sonuçlanan Letonya-Türkiye maçından sonra Milli Takım ve Fatih Terim ile ilgili çarpıcı tespitlerde bulundu.

NTV Spor 'da yayınlanan 'Spor Servisi' programının yorumcusu Mehmet Demirkol, A Milli Takım ve Fatih Terim ile ilgili tespitlerde bulunurken kulislerde yapılan bir spekülasyonu da canlı yayında dile getirdi.

'Selçuk İnan seni de götürdü Terim'


Skorer.com'da yer alan habere göre; Demirkol'un açıklamalarından satır başları şöyle:

"Aykut Kocaman, Fenerbahçe 'nin başında sportif direktörken 'Kendisini kovmalı' deniliyordu. Fatih Terim için aynı şeylerin söylendiğini biliyorum. Ben söylemiyorum bunu, söyleniyor. 'Fatih hoca gitsin' diyenler de var. 'Daha dur 3 maç oldu, şansımız az olsa da var' deniyor. Ama öyle değil, Fatih hoca yeni gelmedi, 2006 Almanya Elemeleri'nde var, 2008'in tamamında var, 2010 Elemeleri'ne son iki maçta gidemedik, Hiddink geldi. 2014 sonunda Fatih Terim yine geldi, 2016'da Fatih Terim var. Yani 9 senedir 6 büyük turnuvaya gitmeye çalışmışız, ama 5 tanesine gidemedik.

Fatih Terim birçok şey söyleyebilir, ama 'yeniyiz' dememeli. 70 milyon insandan bir stoper çıkartamıyoruz. Abdullah Avcı yeni geldi, şans verilemez. 4 maçta 4 ayrı kaleciyle oynuyorsak, defans yükünü Ozan'a yıkıp gencecik çocuğa yükleniyosak burada benim suçum yok, Fatih Terim'in suçu vardır.

Bence Fatih hoca sorunun ne olduğunu tespit edemedi. 10 yıldır Milli Takım'ın içide olan birisi olarak bu kabul edilebilir bir şey değil. Spekülasyonlar yapılıyor mesela, Burak Yılmaz'ı bir daha takıma almayacağı söyleniyor."

Fatih Altaylı yorumculuk yaptı, sosyal medya sallandı