'Sayılmayan gol' için ne dediler?

Dün Yenikent ASAŞ Stadı'nda oynanan maça damgasını vuran 'sayılmayan gol' kararı yardımcı hakem Adil Sinem'den geldi. Bu pozisyona ilişkin maç sonu görüşleri şöyle:

ANKARA - Dün Yenikent ASAŞ Stadı'nda oynanan maça damgasını vuran 'sayılmayan gol' kararı yardımcı hakem Adil Sinem'den geldi. Bu pozisyona ilişkin maç sonu görüşleri şöyle:
Yıldırım Demirören (Beşiktaş Başkanı): İki takım da çok kötü bir oyun sergiledi. Biz şampiyonluğa gidiyoruz ve böyle bir oyun ortaya koymaya hakkımız yok. Salı günü oynayacağımız Şampiyonlar Ligi maçı bahanesine sığınmaya da hakkımız yok. Pozisyona gelince; Beşiktaş çok büyük bir camiadır ve yumruğumuzu masaya vurma zamanımız geldi. Ama eğer bu yumruğu vurursak ortada ne hakem camiası kalır ne de federasyon. Bunun bir komplo olduğunu düşünüyoruz. Böyle bir durumda gerekirse takımımızı ligden çekeriz.
Ertuğrul Sağlam (Beşiktaş Teknik Direktörü): Hakemler hakkında bugüne kadar genellikle konuşmadım, Ama bugünkü pozisyonun açıklaması yok. Nobre pozisyonda kaleciden iki-üç metre uzaktı. İki puanımız gitti. Kısmet diyorum, üç puan istemiştik ama kısmetimizde bir puan varmış.
Sinan Engin (Beşiktaş Genel Menajeri): Maçın bitiminde hakemlerin yanına gittim ve niye gol vermediklerini sordum. Yardımcı hakem Adil Sinem "Ben öyle gördüm" dedi. İyi ama kardeşim, hakemsen göreceksin. Sen görmüyorsun, bizim iki puanımız gidiyor. Şampiyonluğa giden bir takımın iki puanını yemek ne demek. Tamam, bu maçta hakkımız yenildi ama bundan sonra olmasın bari.
Marcio Nobre (Beşiktaşlı futbolcu): Normal bir goldü.
Ben pozisyona üç metre uzaktım. Hiçbir şekilde kaleciye dokunmadım. Golümüzü yediler.
Aykut Kocaman (Ankaraspor Teknik Direktörü): Bulunduğum yer pozisyona bir hayli uzaktı. Bu yüzden karar vermek zor. Yoksa
biliyorsunuz ben gördüğüm şeyleri açıkça söylerim. (Lig TV muhabiri, Kocaman'a pozisyonun görüntülerini gösterdi ve bunun üzerine tecrübeli çalıştırıcı şöyle konuştu: "Buradan göründüğü kadarıyla gol gibi. Nizami golmüş." (Spor Servisi)