Schumacher'in sağlık durumu

Schumacher'in sağlık durumu
Schumacher'in sağlık durumu
Fransa'da kayak yaparken yaralanan ve tedavisi halen devam eden Schumacher'in menajeri Sabine Kehm, Alman pilotun yapay komadan henüz uyanmadığını söyledi.

BERLİN - Sabine Kehm, Alman özel televizyon kanalı RTL'ye yaptığı açıklamada, Michael Schumacher'in durumunda bir değişiklik olmadığını belirterek, "Michael hala uyandırılma sürecinde ve henüz uyanmadı" ifadesini kullandı.

Efsane pilotun uyanmasını beklediklerini ancak bunun üzün süreceğini kabul ettiklerini belirten Kehm, bu durumun kendileri için bir sorun olmadığını kaydetti.

Schumacher ailesinin inanılmaz derecede güçlü olduğunu vurgulayan Kehm, "Her gün buradalar. Cesurlar, bunu kabul ediyorlar ve Michael ile bir şekilde durumu aşmaya çalışıyorlar" şeklinde konuştu.

Fransa Alpleri'nde, 29 Aralık 2013'te kayak yaparken düşerek başını kayaya çarpması sonucu ağır yaralanan F1'in efsane pilotu, Grenoble Hastanesinde ameliyat edilmişti. Halen aynı hastanede bulunan Schumacher'e Ocak ayı sonunda verilen narkoz azaltılarak yapay komadan uyandırılma sürecine geçilmişti. (AA)


  ETİKETLER:

  Fransa

  ,

  Kayak

  ,

  Aralık