Seba'nın adı Beşiktaş Üniversitesi'ne verilecek

Seba'nın adı Beşiktaş Üniversitesi'ne verilecek
Seba'nın adı Beşiktaş Üniversitesi'ne verilecek
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, dün hayatını kaybeden Onursal Başkan Süleyman Seba'nın adının yeni yapılan stada verilebileceğini söyledi. Ancak sponsor ile yapılan anlaşmada böyle bir yetki yok. Bu nedenle yeni bir yol belirlendi: Beşiktaş Kabataş Süleyman Seba Üniversitesi...

Türk futbolu dün akşam saatlerinde Süleyman Seba'dan gelen haberle sarsıldı. Efsane başkan Süleyman Seba tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Feyyaz'dan ağlatan Seba mektubu

FİKRET ORMAN'IN AÇIKLAMASI

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Süleyman Seba'nın vefatı hakkında D Smart'a yaptığı açıklamada, Seba'nın adının yeni stada verilebileceğini söyledi. Başkan Orman, Vodafone ile konuşacağız. Bu stada Süleyman Seba'nın adını vermek istiyoruz. Yönetim Kurulu'nda da konuşacağız, isteğimiz bu yönde. Süleyman Seba'nın ismi ile yanyana olmak her sponsora katkı sağlar" ifadelerini kullandı.

ANLAŞMADA BÖYLE BİR MADDE YOK

Beşiktaş ile sponsor Vodafone arasına yapılan anlaşmada siyah-beyazlı kulübün ismi değiştirmesi şeklinde bir madde yok. Bu nedenle yönetim, yeni bir yol geliştirdi. Yapılacak olan Beşiktaş Üniversitesi'nin adı 'Beşiktaş Kabataş Süleyman Seba Üniversitesi' olacak.

Gözyaşımız siyah beyaz