Sebep tamamen duygusalmış!

Galatasaray'da teknik direktör Karl Heinz Feldkamp'ın yeni sezonda kadroda düşünmediği futbolculardan Necati Ateş'in 'kamptaki laubali davranışları' nedeniyle takımdan kesildiği öne sürülmüş, tecrübeli futbolcu da bunu yalanlamıştı.

İSTANBUL - Galatasaray'da teknik direktör Karl Heinz Feldkamp'ın yeni sezonda kadroda düşünmediği futbolculardan Necati Ateş'in 'kamptaki laubali davranışları' nedeniyle takımdan kesildiği öne sürülmüş, tecrübeli futbolcu da bunu yalanlamıştı. Necati'nin gidiş biletini kesen Feldkamp da, golcü oyuncudan para kazanmak için yolları ayırma kararı aldığını itiraf etti.
Alman teknik adam, Futbol Extra dergisinde yer alan söyleşisinde şunları söyledi: "Necati tercihini yapmak benim için kolay değildi. Bu futbolcunun satışından iyi para kazanabiliriz. 10 kulüp ister onu. Hakan'dan da
o kadar çok para kazanabilir miyiz? Zannetmem. O zaman ben Necati'nin getireceği parayı düşünürüm."
Canaydın'a 'Artık bırak' çağrısı
Galatasaray'ın eski yöneticisi Ahmet Özdoğan, baş-kan Özhan Canaydın'ı görevini bırakmaya çağırdı. Özdoğan, "Özhan ağabey çok iyi bir insandır. Ama yönetici olarak başarısızdır. Onun için diyoruz ki, iyi bir Galatasaraylı olarak artık çekil, bu işi bırak" dedi. (Spor Servisi)