'Seçimi kazanırsak ilk iş...'

'Seçimi kazanırsak ilk iş...'
'Seçimi kazanırsak ilk iş...'
Fenerbahçe'de başkan adaylarından Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde yer alan Hamdi Akın, açıklamalarda bulundu.

Hamdi Akın, kongrenin demokratik bir çerçevede devam ettiğini belirterek, "Demokratik bir şekilde geçen bir kongre olmasını diliyorum. Üzerimizdeki baskıyı kaldırmak adına aklı selim Fenerbahçeliler bir alternatif muhalefet çıkmasını istiyordu. Onu belki ortaya çıkarmak için aday olduk. Seçimi kazanıp kazanmak değil, önemli olan Fenerbahçe'nin içerisinde bu süreci devam ettirmektir" dedi.

Fenerbahçe Aziz Yıldırım'ını seçiyor!


Sporx.com'da yer alan habere göre; Seçimi kazanmaları halinde çok yeni projelere sahip olduklarını vurgulayan Akın, "Fenerbahçe'de şu an yapılacak çok şey var. Öncellikle kongreyi kazandıktan sonra mutlaka Aziz Yıldırıum zamanından kalan yarım projeleri tamamlayacağız. Onun haricinde çok fazla yeni projemiz var. Fenerbahçe'yi dünya kulübü yapmak için bir araya geldik. Yönetim listemizdeki kişilerin hepsi işlerinde çok başarılı. Dolayısıyla çok yeni fikirlerimiz var" şeklinde konuştu.

Hamdi Akın sözlerini şöyle noktaladı;
"Elimizden geleni yaptık, güzel bir kadro oluşturup delegenin önüne koyduk. Bundan sonrası delegenin işi. Hayırlısı olsun."

Başbakan, Yıldırım'a 'bırak' dedi mi?

TFF'den istifa etti, Aydınlar'ın listesinde