Sedat Peker: Ali Bilgin hiçbir yere gidemez

Antalyaspor Başkanı Sedat Peker, Fenerbahçe'nin anlaşma sağladığı iddia edilen Ali Bilgin'in Futbol Federasyonu kararı olmadan hiçbir takımla anlaşamayacağını söyledi.

ANTALYA - Antalyaspor Başkanı Sedat Peker, Fenerbahçe'nin anlaşma sağladığı iddia edilen Ali Bilgin'in Futbol Federasyonu kararı olmadan hiçbir takımla anlaşamayacağını söyledi. Ali Bilgin'in ligin son maçı oynanmadan parasının ödenmediğini iddia ederek sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini hatırlatan Peker, "Ali sözleşmesini tek taraflı feshedemez. Ederse bedelini de öder. Parası daha önce yatmıştı. Avukatımız bütün belgeleri federasyona verdi. Yüzde 100 haklıyız. Ali Bilgin'in haklı hiçbir tarafı yok. Federasyonun kararını bekliyoruz ve federasyonun kararı olmadan Ali Bilgin hiçbir takımla anlaşamaz" dedi. Peker, oyuncuları Volkan Yaman'a sadece Beşiktaş'tan resmi teklif geldiğini belirtti ve "Volkan'ın bonservis bedelini 3.5 milyon dolar olarak belirledik" diye konuştu.
Üç futbolcu daha sözleşmesini feshetti
Bu arada Antalyaspor, Ali Bilgin'in ardından üç futbolcusunun daha sözleşmelerini tek taraflı feshetmeleriyle sarsıldı. Kırmızı-Beyazlı kulüpte alacaklarının ödenmediğini gerekçe gösteren üç isim, İlyas Kahraman, Ali Cansun ve Levent Kartop sözleşmelerini tek taraflı olarak feshetti. (Spor Servisi)