Seedorf, Türkiye'ye geliyor

Seedorf, Türkiye'ye geliyor
Seedorf, Türkiye'ye geliyor
Mersin'de yapılacak olan "Altın Palmiye Ödülleri"nde yıldızlar geçidi yaşanacak. TRT Haber'in naklen yayınlayacağı 24 Nisan'daki törende sinema, sanat, kültür, spor, basın ve televizyon dünyasının ünlüleri Mersin'e gelecek.

Organizasyon hakkında bilgi veren organizatör Nedim Delibaş; "Elit Ajans ve NDM Ajans organizasyonunda gerçekleştirdiğimiz bu organizasyon Adana Altın Koza ve Antalya Altın Portakal ödüllerinden sonra Mersin için Akdeniz'de bir organizasyon hayalimizdi. Allah'a şükürler olsun Mersin'e daha ikinci yılında uluslararası bir organizasyon kazandırdık. TRT Haber 'in 24 Nisan'da saat 21.00'de canlı yayınlayacağı organizasyona başta ana sponsorumuz Marvista Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Bulut ve Tertip Komitesi Başkanı Mehmet Coşkundeniz olmak üzere tüm emeği geçen herkese teşekkür ederiz" dedi.   

DEVLER MERSİN'E GELİYOR

Yeşilçam'ın 100. yılı dolayısıyla ünlü sinema oyuncuları, Oya Aydoğan, Bahar Öztan, Yusuf Sezgin, Nuri Alço, Yılmaz Seçkin, Sümer Tilmaç ve Eşref Kolçak Mersin'e gelirken, İstanbul Spor İl Müdürü İbrahim Koç, Galatasaray Başkanı Adayı Turgay Kıran, Somaspor Başkanı Sinan Vardar, Spor Adamları Ertuğrul Sağlam, Arif Erdem, Erman Toroğlu, Ümit Karan organizasyonun spor konukları olacak.

Şair-yazar Mehmet Coşkundeniz, tiyatrocu Haldun Dormen, Ahmet Çevik, ünlü komedyen Yavuz Seçkin, sinema ve dizi oyuncuları Mesut Akusta, Ece Uslu, Murat Saraçoğlu, İlker Ayrık, Hakan Bulut, Kadir Doğulu, Mehmet Aslan, Hakan Eratik, Ayça Ayşin Turan, İsmail Hacıoğlu, ünlü manken Vatan Şaşmaz, şarkıcı Yeşim Salkım, Ege, Hakan Taşıyan, Coşkun Sabah, basın ve televizyon dünyasından Burak Törün, Sonay Dikkaya, İHA Spor Müdürü Mustafa Karagöl ve iş dünyasından Tuğba Çömlekçioğlu, Sefer Dinç de Mersin'de olacaklar.

Milan eski teknik direktörü, ünlü Hollandalı futbol adamı Clarence Seedorf, Alman sinema oyuncusu Wilma Elles organizasyonun uluslararası onur konukları olacak. (Takvim)