'Selam vermezlerse mutlu olurum'

'Selam vermezlerse mutlu olurum'
'Selam vermezlerse mutlu olurum'
Fenerbahçe'nin Trabzonspor yönetimini ağırlama prosedürünü uygulamama kararına Hacıosmanoğlu'nun tepkisi sert oldu.

Spor Toto Süper Lig’de pazar günü oynanacak Fenerbahçe -Trabzonspor maçı öncesi taraflar arasında bir anlamda soğuk savaş yaşanıyor. Sarı-lacivertli kulübün yöneticileri, konuk Trabzonspor yönetimi için ne karşılama ne de ağırlama yapacak. Yani amiyane tabiriyle selamı sabahı kesecek. Ve düne kadar herkes Trabzonspor cephesinin nasıl bir yaklaşımda bulunacağını, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun bu maça gelip gelmeyeceğini tartışıyordu.

Akçay'a göre 3-3'ün nedeni


Milliyet'in haberine göre; Hacıosmanoğlu konusu netleşti. Trabzonspor Başkanı maça gelecek.

TAVİZ VERMİYORLAR

Ligin ilk haftasında Beşiktaş maçını rakip taraftarlar arasında izleyerek bir çığır açan Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe maçını bu kez protokol tribününde izleyecek. Ev sahibi ekibin yönetiminin nasıl bir tavır takınacağı konusunda kendisi bir yorumda bulunmasa da çok yakınındaki isimler bu konuda net konuştu: “Başkan diyor ki; Fenerbahçeli yöneticiler selam bile vermezlerse çok mutlu olurum..."

SERİYİ DEVAM ETTİRECEĞİZ

Fenerbahçe’nin maçlar öncesi moral yemeği dün Paper Moon’un ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Teknik ekip ve futbolcular neşeli görünürken, Trabzonspor’u yenip seriyi devam ettirecekleri sözünü verdiler. Ersun Yanal, ev sahibi Raif Dinçkök ve Alize Dinçkök Eyüpoğlu’na imzalı forma hediye etti.

Trabzonspor kaptanı özür diledi