Selçuk İnan ilk kez açıkladı!

Selçuk İnan ilk kez açıkladı!
Selçuk İnan ilk kez açıkladı!
Sarı-kırmızılı takımın 4. yıldızı kazanmasında en büyük pay sahiplerinden olan Selçuk İnan, Galatasaraylı tarafların kendisini ıslıklamasına ilişkin çarpıcı bir açıklama yaptı: Hamit, Sneijder ve Drogba'nın gelişi bunda etkili olmuştu...

RADİKAL - Galatasaray takım kaptanı Selçuk İnan, geçtiğimiz sezon sarı-kırmızılı taraftarlar tarafından ıslıklanmasına neden olan performans düşüklüğünün perde arkasını anlattı.

Melo'dan Demirören'e: Özür dilerse...

"HAMİT, SNEIJDER, DROGBA..."

Milliyet Gazetesi'ne konuşan milli futbolcu, "Islıklanmam veya tepkiler, Cesare Prandelli ile başlamadı. İlk 2 sene şampiyon olduktan sonra Fatih Terim'in son döneminde sağ ve solda oynamaya başladım. Hamit Altıntop, Wesley Sneijder ve Didier Drogba’nın gelişi bunda etkili olmuştu. Sistem değişikliğine ilk Fatih Hoca gitti. Solda oynamaya başlamıştım. Doğruyu söylemek gerekirse orada oynamaktan mutlu olmuyordum. 15 yıldır hep oyun kurucu olarak oynadım, merkezde oynadım" ifadelerini kullandı.

Takımla birlikte düşüş yaşadığını vurgulayan yıldız oyuncu, "Bu süreci Roberto Mancini ve Prandelli de devam ettirdi. Hiçbir zaman bu konuda hocaya istekte bulunmam. Faydalı olamayacağım hissine kapılmam. Hocam ne görev verirse onu yaparım. Islıklayan insanların çoğu benim solda sağda oynadığımı bile bilmiyor. Performans düşüklüğünü ona bağlıyorum. Ne olursa olsun performans düşüklüğü takımla alakalıdır" dedi.

Cihat'ın Sneijder hayali gerçek oldu