Selçuk İnan isyan etti

Selçuk İnan isyan etti
Selçuk İnan isyan etti
Galatasaray takım kaptanı Selçuk İnan, TT Arena'da 4-0 kaybettikleri Kasımpaşa maçı sonrası hakem Cüneyt Çakır'a tepki gösterdi.

Radikal.com.tr - Selçuk İnan, Kasımpaşa maçının ardından yaptığı açıklamada, "Öcelikle bize yakışmayan bir skordu. Taraftarımızdan ve camiamızdan özür dileriz" dedi.

Babel'den penaltı itirafı!


"YOKSA ART NİYET..."

Hakem Cüneyt Çakır'ın penaltı düdüğü çaldığı pozisyon hakkında ise sarı-kırmızılı oyuncu, "Ben 10 yıldır Süper Lig'de oynayan bir futbolcu olarak hiçbir zaman hakemi eleştirmedim ama Dünya Kupası'nda bizi temsil edecek Çakır, penaltı pozisyonda takdir hakkı kullanacaksa buna faul vermeli. Bu pozisyon sonrası 10 kişi kaldık, çok zor duruma düştük. Alın terimizle orada emek vermeye çalışıyoruz. Hakemler biraz daha dikkatli olmalı. Sporcular arasında hep konuşulan bir şey vardır. O yüzden daha dikkatli olmalarını rica ediyorum.

Maç programı nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) da tepki gösteren milli futbolcu, "Bütün sene boyunca Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi'nde temsil ettik. Çarşamba günü Türkiye Kupası'nda maç oynadık. İki gün arayla deplasmandan geldiğimiz karşılaşma sonrası maç yapıyoruz. Pazar günü öğlen oynayabilirdik. Ben bu konuda konuşan birisi değilim, dikkatli olmalarını istiyorum. Yoksa bunun altında art niyet aramaya başlayacağız" şeklinde konuştu.

Fenerbahçeli taraftar stattan kovuldu