'Selçuk İnan seni de götürdü Terim'

'Selçuk İnan seni de götürdü Terim'
'Selçuk İnan seni de götürdü Terim'
TRT Spor'da yayınlanan 'Futbol Arenası' programının yorumcuları Erman Toroğlu ve Sergen Yalçın, A Milli Takım'ın deplasmanda Letonya ile 1-1 berabere kalmasını değerlendirdi.

Yorumcu Erman Toroğlu, Milli Takım'ın ilk yarıda ayakta kalamadığına dikkati çekerek, "Milli Takım ilk 45 dakika ayakta duramadı, kayıp kayıp düştü" dedi. Selçuk İnan ile ilgili olarak da Fatih Terim'i eleştiren Toroğlu, "Selçuk'u aldın oynattın ne oldu? Selçuk seni de götürdü Fatih Hoca" ifadelerini kullandı.

'Fatih ve kedicikleri'


TOROĞLU: KAZAKİSTAN'I DA YENEMEYİZ

Hürriyet 'te yer alan habere göre; Erman Toroğlu, Milli Takım'ın gruptan çıkma şansı konusunda, "Herkes 'gruptan çıkar mıyız?' diye merak ediyordu. Gruptan çıktık işte. Siz millete ümit vermeyin. Biz Kazakistan'ı da yenemeyiz" şeklinde konuştu.

SERGEN YALÇIN: KOMEDİ FİLMİNE BENZİYORDU

Eski futbolcu Sergen Yalçın, "Şu an içimden gelenleri söylemek yorum yapmak istemiyorum. Bu maç sonrası içimden kötü şeyler geliyor. Bu akşam oynanan maç, maçtan çok komedi filmine benziyordu. Karşıda bir mahalle takımı vardı. Artık 2018'e bakalım. Herhangi bir turnuvada yer alacaksak bu 4 yıl sonraki turnuva olur" dedi.

"ARDA'YI ÇIKAR, KİM 2 MİLYON EURO EDER?"

"Eğer sen kötüysen rakibinin kötü olması fark etmiyor" diyen Sergen Yalçın, "Arda'yı çıkar takımdan öbür oyuncuları 2 milyon Euro'ya kime satarsın?" diye sordu.  

Terim'e aynı soru: Bu da mı tesadüf?