Selçuk İnan'a 'El Fatiha' pankartı

Selçuk İnan'a 'El Fatiha' pankartı
Selçuk İnan'a 'El Fatiha' pankartı
Kara bir pankart ve fanatizmin geldiği ürkütücü boyut... Galatasaraylı taraftarların Selçuk İnan'a açtığı pankart görenleri şoke etti.

Yer Brüksel havalimanı... Galatasaray kafilesi, güvenlik nedeniyle taraftarlarla karşılaşmamak için aprondan direkt otobüse bindirilerek çıkartılıyor. Kendisine ‘taraftar’ diyen birkaç kendini bilmez, bu yüzden hazırladıkları utanç pankartını oyunculara gösteremiyor.

'Galatasaray yaralı bir hayvan gibi'


Habertürk'ün haberine göre; Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'ı hedef alan 3 pankartın ilkinde “Galatasaray ruhu yok hiçbirinde. Düşmüşler paranın peşine” yazıyor. Diğerinde “Siz ‘İnan’sanız ‘Yılmaz’dınız” mesajı veriliyor. Ancak siyah zemin üzerine mezar taşı görünümü verilmiş pankart insanın tüylerini diken diken ediyor. “Selçuk İ. El Fatiha” yazan pankartta, Selçuk’un doğum tarihi yer alırken, diğerinde ise protestolar nedeniyle sahayı terketmek istediği Fenerbahçe derbisinin tarihi yazılıyor. Bu görüntü “Olmaz olsun böyle taraftarlık” dedirtiyor.

Öte yandan Sırp taraftar Ivkoviç’in öldürülmesinin ardından Galatasaray taraftarları olduğu iddia edilen bir grubun açtığı pankart sosyal medyada olay yarattı. Cezaevinde intihar eden Cem Garipoğlu’nun resmi üzerine “Herkes keser sevdiğini” pankartı tepki aldı. Gruptakilerden birinin elindeki bıçak dikkat çekti.

Prandelli'den Bruma sürprizi