Selçuk İnan'a Inter kancası

Selçuk İnan'a Inter kancası
Selçuk İnan'a Inter kancası
Inter Teknik Direkötrü Roberto Mancini'nin, eski öğrencisi Selçuk İnan'ı ocak ayında transfer edeceği iddia edildi.

Serie A ekibi Inter’in başına geçen Sarı-kırmızılı takımın eski teknik direktörü Roberto Mancini’nin, Selçuk İnan'ı transfer listesine aldığı ileri sürüldü.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; İtalyan çalıştırıcı, yönetimle yaptığı görüşmede bir forvet, bir kanat oyuncusu ve orta sahanın ortasına bir futbolcu alınması konusunda istekte bulundu.

'İnsanlar artık Selçuk'tan bıktı'


UEFA'DAN ÇIKACAK KARAR BEKLENİYOR

Finansal Fair Play soruşturması kapsamında bulunan ve geçtiğimiz günlerde Nyon’da savunma veren Milano ekibinin, buradan olumsuz bir karar çıkmaması durumunda transfer harekatını Ocak ayında başlatacağı ifade edildi.

ÜCRETİNDE İNDİRİM GEREKECEK

Selçuk İnan için 6-7 milyon Euro 'luk bonservis bedeli ödemeye hazır olan Inter’in, milli oyuncunun ücretini ise yüksek buldu. Galatasaray ’da 3 milyon Euro'ya yakın yıllık garanti para ve artı 25 bin Euro maç başı ücret alan Selçuk'un Çizme macerası için bu miktarlarda indirime gitmesi gerekecek.

Vidic, Palacio ve Hernanes’e 3’er milyon Euro ödeyen İtalyan ekibinde, Galatasaray kaptanı için yıllık 2 milyon Euro'luk ücret düşünüldüğü ifade edildi.

Engin Baytar'ın Melo isyanı!