Selçuk İnan'da son dakika!

Selçuk İnan'da son dakika!
Selçuk İnan'da son dakika!
Galatasaray'da takım kaptan Selçuk İnan'ın dev maça yetişmesi için seferberlik sürerken, son haberler olumlu yönde gelince kadro şekillenmeye başladı.

Sarı-kırmızılı takımda Pazar günü oynanacak dev mücadele öncesi en büyük soru işareti, Selçuk İnan’ın takıma dönüp dönmeyeceği... Tedavisi devam eden ve sağlık ekibinin kendisini iyileştirmek için seferberlik ilan ettiği tecrübeli futbolcudan gelen son haberler olumlu yönde.

Galatasaray-Beşiktaş maçı Hüseyin Göçek'in

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; "Ne pahasına olursa olsun Beşiktaş maçında sahada olmak istiyorum" diyen Selçuk İnan, günde 8 saat tedavi oluyor. Kaptan, gerekirse iğneyle sahaya çıkacak. Gelişmeler bu yönde olunca, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu da kadroya şekil vermeye başladı. İlk 11’i yazarken milli oyuncunun geri döneceğini göz önünde bulunduran Hamza hoca, ileri uçta Burak Yılmaz’ı, solda Yasin Öztekin’i, forvet arkasında da Wesley Sneijder’i düşünüyor.

EMRE ÇOLAK HAMLESİ

Son maçta affettiği Emre Çolak’ı sağ tarafa koyarak, Beşiktaş'ın kanat akınlarını kesmek isteyen Hamzaoğlu, göbeği Melo-Selçuk ikilisine emanet edecek. Beklerde yine Sabri Sarıoğlu ve Alex Telles ikilisi görev yapacak. Alternatif yokluğu nedeniyle, bu ikili kupada da görev yapmak zorunda kalmıştı. Aurelien Chedjou’nun sakatlığı nedeniyle savunmanın göbeğinde Semih Kaya ve Hakan Balta oynayacak. Kart cezası biten Fernando Muslera, kaleyi tekrar teslim alacak.

Derbi öncesi kalp krizi geçirdi!