Selçuk İnan'ı şikayet ettiler!

Selçuk İnan'ı şikayet ettiler!
Selçuk İnan'ı şikayet ettiler!
Prandelli'nin, bazı futbolcuların Selçuk için, "Topa 5 defa dokunmadan pas vermiyor" isyanını dikkate aldığı ve Arsenal önünde şans vermediği belirtildi.

Galatasaray 'da Arsenal yenilgisi sonrası en çok konuşulan konulardan biri de Selçuk İnan 'ın kadro dışı kalması oldu. Teknik direktör Cesare Prandelli'nin 'hasta' diyerek oynatmadığı Selçuk İnan, "Kolum da bacağım da kopsa oynardım" diyerek, bir alamda hocasına yanıt verdi.

İşte Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat'ın listeleri


Fotomaç'ın haberine göre; İtalyan hocanın, yıldız oyuncuyla ilgili asıl sıkıntısının takım içinde kaptana karşı oluşan cephe olduğu ortaya çıktı. Bazı oyuncuların, Prandelli ile yaptıkları özel görüşmelerde sıkıntılarını dile getirdikleri ifade edildi.

'RAHATSIZDIM AMA GEÇMİŞTİ'

Saha içinde yaşanan organizasyon sıkıntısıyla ilgili bazı futbolcuların, "Selçuk topa 5 defa dokunmadan pas vermiyor" isyanı üzerine İtalyan teknik adamın, kaptanı kenara aldığı iddia edildi.

Selçuk, Arsenal maçı sonrası yaptığı açıklamada, "İki gün önce rahatsızlığım oldu. Ancak hastalığım geçti. Hocam ise fiziksel olarak hazır olmadığımı söyledi. 'Yorgunum' demedim" yorumunda bulunmuştu.

Cimbom'da Prandelli şoku! İstifa...