Selçuk Keskin yeniden Galatasaray'da

Selçuk Keskin yeniden Galatasaray'da
Selçuk Keskin yeniden Galatasaray'da
Galatasaray FXTCR Erkek Voleybol Takımı, geçen sezon İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen eski oyuncusu Selçuk Keskin ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

İSTANBUL - Kulüpten yapılan açıklamaya göre, sarı-kırmızılı takımın eski pasörü Selçuk Keskin, Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ndeki GS Store Ülker Fanzone'da gerçekleştirilen imza töreninde kendisini bir yıllığına Galatasaray FXTCR'ye bağlayan sözleşmeye imza attı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Keskin, çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Daha önce de kulübümde oynamıştım. İnşallah büyük başarıların üstesinden geleceğiz. Evime döndüğüm için çok mutluyum. Galatasaraylı olmanın hedefi her zaman kupalardır. Avrupa'da, Türkiye 'de kupalar kazanmaktır. Bunları kazanmak için buradayım" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Kulübü Voleybol Şubesi Operasyon Sorumlusu Neslihan Turan ise yeni transferleriyle ilgili, "Kendisi çok başarılı bir oyuncu. İyi bir sezon geçireceğini düşünüyoruz. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Galatasaray FXTCR Erkek Voleybol Takımı Menajeri Sinan Cem Tanık, Selçuk'un örnek bir oyuncu olduğunu vurgulayarak, "Takımın kurulma dönemi ve bu planlanması yoğun geçen bir dönem. Çok doğru kararlar verdiğimizi düşünüyorum. Selçuk da bu kararlardan bir tanesi. Genç oyuncuları takıma katma ve yetiştirme planı olan kulübümüzde Selçuk gibi bir oyuncuya sahip olmak daha da önem taşıyor. Camiamıza hayırlı olsun" ifadelerini kullandı. (AA)