Selçuk'tan taraftara: Biraz geç oldu ama...

Selçuk'tan taraftara: Biraz geç oldu ama...
Selçuk'tan taraftara: Biraz geç oldu ama...
Fenerbahçeli futbolcu Selçuk Şahin, maç boyu kendisine destekleyen taraftara teşekkür ederken, bir de sitemde bulundu.

Selçuk Şahin, Eskişehirspor'u 1-0 yendikleri maç sonrası, "Oyundan ziyade çok acil 3 puana ihtiyacımız vardı. Zaman zaman iyi oyndık. Karşılaşmanın genelinde ise iyi değildik. Ama skor almasını bildik. Mert Günok'u da tebrik etmek gerekiyor. Galibiyette çok büyük katkısı var. Umarım diğer maçlarda çok daha iyi oynar daha fazla golle 3 puan kazanırız" diye konuştu.

Yanal: Bunu yapacak benim


Tecrübeli futbolcu, " Bugün en çok alkışı alan oyuncu sendin. Neler düşündün?" şeklindeki soruya, "Çok mutlu oldum. Taraftarlar, maç öncesi ve maç sırasında destek oldular. Uzun yılardır buradayım. İsediğim açıkçası bugünkü görüntülerdi. Herkese teşekkür ederim. Böyle olunca sanırım oyunuma da yansımıştır. Özgüvenli oluyorsunuz. Arkanızda itici bir güç var. Böyle olunca her şey çok daha güzel. 10-11 yıl sonra belki biraz geç oldu, ama yine de teşekkür ediyorum. Ben hata yapma lüksünü yakalayamadım. Hata yapmaktan korkarak oynamak gerçekten zor. Buna da alıştım. Zaman zaman eleştirildim, ama elimden gelen her şeyi yapmaya çalıştım" ifadelerini kullandı.

Selçuk Şahin, "Kalabalık bir kadromuz var. Bu sezon ilk defa 90 dakika görev yaptım. Eskişehirspor maçında tam hazır değildim ve şansımı iyi kullanmaya çalıştım. Hocama bana görev verdiği için teşekkür ediyorum" dedi.

Mert Günok'tan büyük başarı

Kadıköy'de 34. dakika klasiği