Semih Kaya 'artık yeter' dedi!

Semih Kaya 'artık yeter' dedi!
Semih Kaya 'artık yeter' dedi!
Beddua yedi, twitter'ı kapattı... Galatasaray forması giyen Semih Kaya, twitter üzerinden kendisine yönelik yapılan ağır yorumların ardından sosyal medya kullanmama kararı aldı.

RADİKAL - Semih Kaya, "Sonuçta profesyonel oyuncularız. Her ne kadar kötü sözler söylense de hakkımda, daha doğrusu bir kişiden bu kötü sözü aldım. Ben de bundan sonra sosyal medya kullanmayacağım. Herkes bunu bilsin" dedi.

Sneijder acı gerçeği açıkladı!


Sarı-kırmızılı ekibin altyapısından yetişen savunma oyuncusu, "Bu mecrada saçma sapan insanlarla muhatap oluyoruz. Ben taraftarlarımızı çok seviyorum. Onlarında beni sevdiğini düşünüyorum, ama bana o şekilde konuşan kişinin iyi bir Galatasaraylı olduğunu düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın deplasmanda Borussia Dortmund'a 4-1 mağlup olduğu maç sonrası bir taraftar, twitter üzerinden Semih Kaya'ya beddua etmişti. Öfkeli taraftar, kendi kalesine gol atan genç savunmacı için, "Keşke o gözüne mangaldan alev kaçığı gün kör olsaydın da Galatasarayım kurtulsaydı senden. Aldığın para haram zıkkım olsun" ifadelerini kullandı. Semih Kaya ise soğukkanlılığını muhafaza etti ve "Eyvallah kardeşim" demekle yetindi.

Abdurrahim Albayrak'tan Hamit ve Melo açıklaması