Semih Kaya: Böyle olmaz!

Semih Kaya: Böyle olmaz!
Semih Kaya: Böyle olmaz!
Galatasaray'ın deplasmanda Atletico Madrid'e 2-0 yenildiği maç sonrası sarı-kırmızılı oyuncu Semih Kaya çarpıcı açıklamalarda bulundu.

RADİKAL - Galatasaray forması giyen Semih Kaya, İspanya'da Atletico Madrid'e 2-0 mağlup oldukları karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Milli futbolcu, savunmayı daha iyi yapmalarını gerektiğini vurgulayarak, "Takım olarak savunma sıkıntısı yaşıyoruz. Yeni hocamız da geldi, bu sıkıntıya bir çare bulacağız. Büyük takım olarak savunmayı iyi yapmanız gerekiyor. Antrenmanlarda iyi çalışıp, sahaya yansıtmamız lazım. Avrupa Ligi için iyi çalışacağız. Avrupa Ligi’ndeki takımlar Şampiyonlar Ligi’ne göre daha güçsüz takımlar. Biz Galatasaray'ız, başarılarla dolu bir tarihimiz var. İnşallah Süper Lig'de ve Avrupa'da istediğimiz hedeflere ilerleyebiliriz. Mustafa Denizli bize bir şeyler katacaktır. İnşallah antrenmanda bize yaptırdıklarını sahaya yansıtabiliriz" ifadelerini kullandı.

HAMZA HAMZAOĞLU'NA GÖNDERME

Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayılmasının ardından Mustafa Denizli'nin göreve gelmesini değerlendiren Semih Kaya, "Her zaman kötü gidişatta yeni kan gerekiyor. Camiamıza hayırlı olsun. Mustafa hocanın antrenmanda yaptıklarını en iyi şekilde sahaya yansıtacağız" diye konuştu.

"DALGINLIK OLUYOR VE GOL YİYORUZ’’

Atletico Madrid maçında yenilen ilk gol hakkında da konuşan sarı-kırmızılı oyuncu, "Bir anda bir dalgınlık oluyor ve gol yiyoruz. Buna bir çözüm bulamadık. Mustafa hocanın gelişiyle bununla ilgili çalışma yapacağız muhtemelen. Çünkü böyle olmaz" dedi.